O firmie


Jesteśmy Firmą Motoryzacyjną działającą na rynku od 1995 roku. Naszą specjalizacją jest mechanika pojazdowa oraz dystrybucja produktów światowej marki Valvoline. Od 2010 roku naszą uwagę przykuły rzadko spotykane w Polsce samochody marki MINI Cooper. Dlaczego właśnie one? Bo są stworzone dla ludzi o większych wymaganiach w stosunku do swojego pojazdu, których nie satysfakcjonuje już sama marka, lecz także wyjątkowo oryginalny wygląd samochodu.


 

Dokonujemy zakupu aut na terenie Stanów Zjednoczonych. Dlaczego właśnie tam? Gdyż rynek amerykański posiada dużo bogatszą ofertę MINI niż rynek europejski. Co się z tym wiąże wyposażenie w standardzie jest dużo bardziej urozmaicone niż te oferowane w Cooperach zakupionych na terenie Europy. Poza tym istnieje znaczna różnica w cenie – około 40%. Któżby nie chciał posiadać ponadprzeciętnego, doskonale wyposażonego auta i to w atrakcyjnej cenie?


Bezpośrednio po sprowadzeniu do Polski przerabiamy je tak, aby były dostosowane do obowiązujących przepisów drogowych. Jakiekolwiek przeróbki techniczne wprowadzane do aut są wykonywane przy użyciu jedynie nowych, oryginalnych części najwyższej jakości. Wszystkie pojazdy są w pełni opłacone ( koszt transportu, odprawy celnej, cło, akcyza, VAT, tłumaczenia) i przygotowane do rejestracji.
Dlaczego mieliby Państwo kupić samochód właśnie od nas?


  • Bo jesteśmy solidną, w pełni odpowiedzialną firmą o silnie ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym

  • Specjalizujemy się jedynie w jednej marce, co gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanych przez nas pojazdów

  • Do Państwa dyspozycji udostępniamy profesjonalną galerię autentycznych zdjęć każdego z naszych MINI Copper'ów

  • Jesteśmy zawsze gotowi aby odpowiedzieć na Państwa pytania odnośnie stanu i wyposażenia aut

  • W każdym dogodnym dla Państwa terminie jesteśmy gotowi umówić się na jazdę próbną

  • Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe MINI, co gwarantuje różnorodność pomiędzy autami

  • Posiadamy szeroką bazę usatysfakcjonowanych klientówWięcej informacji o naszej firmie uzyskasz na stronach internetowych: http://valvoline.fm i http://zawodny.info (w trakcie tworzenia)